Docenten en medewerkers

Mentoren

Code Klas Naam e-mail
BAR B2 Mevr. E. Barning e.barning@grotiuscollege.nl
BON C2a Mevr. N. Bos n.bos@grotiuscollege.nl
DAU C1a Dhr. N. Daud n.daud@grotiuscollege.nl
DEM B1b Mevr. I. Demirci i.demirci@grotiuscollege.nl
GIS D2 Mevr. S. Gijsen-Ciere s.gijsen@grotiuscollege.nl
NIU C2b Dhr. B. Nieuwendijk b.nieuwendijk@grotiuscollege.nl
PAA C1 Mevr. Y. van der Paardt y.vanderpaardt@grotiuscollege.nl
PAS B1a Mevr. M. van Paassen m.vanpaassen@grotiuscollege.nl
RIR A1 Mevr. I. Riemers i.riemers@grotiuscollege.nl
WOL D1 Dhr. J. Woltjer j.woltjer@grotiuscollege.nl
 

Overig personeel

Code Functie Naam Email
OTT Coördinator ISK Mevr. N. Otter n.otter@grotiuscollege.nl
DIK Zorgcoördinator onderbouw Mevr. M. Dijkgraaf-Muijser m.dijkgraaf@grotiuscollege.nl
RIE Zorgcoördinator bovenbouw Dhr. R. Rietdijk r.rietdijk@grotiuscollege.nl
BON Decaan Mevr. N. Bos n.bos@grotiuscollege.nl
SMS Stagecoördinator Dhr. D. Smits d.smits@grotiuscollege.nl
VER Klassenassistent Mevr. M. Vermeulen m.vermeulen@grotiuscollege.nl
JOR Secretaresse/administratie Mevr. J. de Jong j.dejong@grotiuscollege.nl
NAN Conciërge Dhr. D. Nanning d.nanning@grotiuscollege.nl

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.grotiuscollege.nl/isk plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid