Nieuws

Laatste ontwikkelingen met betrekking tot Coronavirus

Laatste ontwikkelingen met betrekking tot Coronavirus

Gisteren heeft het kabinet in samenwerking met het RIVM aanvullende maatregelen verkondigd om verspreiding van het Coronavirus tegen te gaan. Hoewel scholen vooralsnog openblijven, hebben de nieuwe richtlijnen wel gevolgen voor onze school. Voor de komende tijd betekent dit concreet het volgende:

 • Alle lessen (en SE’s) gaan bij voldoende beschikbaarheid van docenten, onderwijsondersteunend personeel en leerlingen gewoon door;
 • Zowel leerlingen als medewerkers blijven bij verkoudheid en/of koorts thuis (en kunnen eventueel naar huis worden gestuurd);
 • Onze geplande reizen naar Spanje, Engeland, Ierland en Griekenland eind maart gaan helaas niet door. We bekijken of ze op een later tijdstip in het jaar alsnog doorgang kunnen vinden, onder de voorwaarde dat dit geen grote financiële consequenties heeft.
 • Alle overige buitenschoolse activiteiten die tot en met 31 maart staan gepland, worden afgelast en eventueel verzet naar een latere datum. Het gaat hierbij om de volgende activiteiten:
  - 17/3 Best werk tentoonstelling en ouderavond Waldorf
  - 19/3 On stage MH2
  - 24/3 Tekenexcursie examenklassen naar Antwerpen
  - 26/3 Muziekavond
  - 27/3 Excursie examenklassen biologie naar anatomisch museum
  - 27/3 Waldorf Peroniek (avond)

Omdat wij niet uitsluiten dat scholen op korte termijn alsnog dichtgaan, bereiden wij ons voor op onderwijs op afstand. Wij vragen onze leerlingen daarom met klem om vandaag en de komende dagen al hun boeken mee naar huis te nemen en Magister goed in de gaten te houden voor eventuele instructies.

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.grotiuscollege.nl/juniusstraat plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid