Docenten en medewerkers

Code

M/V

Voorletters

Tussenv

Achternaam

E-mailadres

Vak

AIT M H.   Ait Ali Yahia h.ait@grotiuscollege.nl FR
BEN V S.   Bennamari-Salima s.bennamari@grotiuscollege.nl FR
BIJ M M.   Bijleveld m.bijleveld@grotiuscollege.nl GE
BIR V drs. M.   Birkhoff m.birkhoff@grotiuscollege.nl NE
BLO V I.E.R.   Blom-Bergenhenegouwen i.blom@grotiuscollege.nl Zorgcoördinator
BOR V drs. J.M.A.   Boender h.boender@grotiuscollege.nl NE
BOL M K.D.H. van Boltaringen k.vanboltaringen@grotiuscollege.nl WI
BOD V W.J. de Boon w.deboon@grotiuscollege.nl LO
BST M S. van den Bos s.vandenbos@grotiuscollege.nl AK
BOX V mr. K. van Boxel k.vanboxel@grotiuscollege.nl MIJ/tto
BRA V L.   Brandenburg l.brandenburg@grotiuscollege.nl DU/decaan mavo
BRS M J.A.   Bras-Cooiman j.bras@grotiuscollege.nl VSA
BRO V P.   Broekhuizen p.broekhuizen@grotiuscollege.nl MIJ
BUI V ir. A.   Buis a.buis@grotiuscollege.nl SK
BUV M J.G.   Buevink j.buevink@grotiuscollege.nl MIJ
BLK V M.    Bulak m.bulak@grotiuscollege.nl EN
CHO M V.   Choelhai v.choelhai@grotiuscollege.nl NE
DEE M T.R.   Deen r.deen@grotiuscollege.nl BIO
DEK V J.M.   Dekker j.dekker@grotiuscollege.nl TE
DUI V S.   Dufils s.dufils@grotiuscollege.nl TE
DUV M N.   Duivenvoorden n.duivenvoorden@grotiuscollege.nl EN
EIJ V dr. M.   Eijpe m.eijpe@grotiuscollege.nl SK
FLI V drs. C.E.M.   Flier-van Rijn l.flier@grotiuscollege.nl NE
FRJ M R.   Frijns r.frijns@grotiuscollege.nl WI
GAI V drs. C.M.   Gaiser c.gaiser@grotiuscollege.nl DU
GEN V J. van Gent j.vangent@grotiuscollege.nl BIO
GUN V N.   Güngor-Bozan n.gungor@grotiuscollege.nl NASK
HEM M B.   Hemmen b.hemmen@grotiuscollege.nl VSA
HOV M N.P.   Hovius n.hovius@grotiuscollege.nl Conrector 
HUI V J.L.   Huizer-de Vries j.huizer@grotiuscollege.nl DU
ING V E.E. van Ingen e.vaningen@grotiuscollege.nl MU
IZI M E.H.   Iziy h.iziy@grotiuscollege.nl FR
JAE V N.E.   Jansen e.jansen@grotiuscollege.nl NE
JAR M R.   Jansen r.jansen@grotiuscollege.nl TOA
JAP M A.A.   Jasperse a.jasperse@grotiuscollege.nl WI
JOG M D.D. de Jong d.dejong@grotiuscollege.nl LO
JON M drs. F. de Jong f.dejong@grotiuscollege.nl BIO
KAL M drs. R.   Kalloe MSc r.kalloe@grotiuscollege.nl EC
KEZ V F.   Keizer f.keizer@grotiuscollege.nl NE/kopklas
KIS M S.   Kistemaker s.kistemaker@grotiuscollege.nl LO
KLO M P.D.C.   Kloppenburg p.kloppenburg@grotiuscollege.nl BIO
KLU V ir. J.   Kluwen j.kluwen@grotiuscollege.nl WI
KON M S.   Koendan s.koendan@grotiuscollege.nl WI
KRA V drs. I.W.M.   Kraus i.kraus@grotiuscollege.nl KT
KRO V E.K.   Kroese MA e.kroese@grotiuscollege.nl NE
KUP V drs. A.M.   Kuipers a.kuipers@grotiuscollege.nl EN
LAV V C.   Laverty c.laverty@grotiuscollege.nl EN
LIN V M.H.   Linders v.linders@grotiuscollege.nl VSA
LOO M T. van der Loo t.vanderloo@grotiuscollege.nl MU
LOU M E.   Louisse e.louisse@grotiuscollege.nl TE
LUC M T.M.   Lucero de Bruin t.lucero@grotiuscollege.nl GS
MEU M P.A.   Meulemans p.meulemans@grotiuscollege.nl WI
MID V M.W.S. van Middelkoop-Alblas m.vanmiddelkoop@grotiuscollege.nl NE
MON V drs. G.   Mons b.mons@grotiuscollege.nl NE/decaan vwo
MOO M G.H.A. de Mooij g.demooij@grotiuscollege.nl NASK
MOR M H.W.   Morsink h.morsink@grotiuscollege.nl SK
NAS V A.   Nascimento a.nascimento@grotiuscollege.nl WI
NET V L.E.   Neut l.neut@grotiuscollege.nl EN
NIC M R.   Nicolaas r.nicolaas@grotiuscollege.nl TOA
NIE M E.J.   Nieuwkamer e.nieuwkamer@grotiuscollege.nl AK/decaan havo
OOR V W. van Oort-Strang w.vanoort@grotiuscollege.nl WI
OSM M F.   Osmani t.osmani@grotiuscollege.nl EN
OVR V L.   Overgaag l.overgaag@grotiuscollege.nl DR
PRA M R. van Praag r.vanpraag@grotiuscollege.nl WI
PUN V drs. J. ter Punt j.terpunt@grotiuscollege.nl Locatiedirecteur
RAD V H.   Rademaker-Vos h.rademaker@grotiuscollege.nl VSA
RIJ V J.E.   Rijnders j.rijnders@grotiuscollege.nl Conrector
RUF V drs. M.R.   Ruffles m.ruffles@grotiuscollege.nl EN
SAN M A.J.G. van der Sandt t.vandersandt@grotiuscollege.nl NA
SCH M N.C.A. van Schaik n.vanschaik@grotiuscollege.nl KT
SCE V S.P.   Schoemaker s.schoemaker@grotiuscollege.nl GS
SIE M A.   Sieders a.sieders@grotiuscollege.nl NA
SLU V A.M.M.   Sluiter a.sluiter@grotiuscollege.nl DU
SPI M drs. R.B.   Sprinkhuizen r.sprinkhuizen@grotiuscollege.nl NASK
STR M R.  van der Sterren r.vandersterren@grotiuscollege.nl TE
STI M V. van Stipdonk v.vanstipdonk@grotiuscollege.nl AK
SUI V E.B.   O'Sullivan e.osullivan@grotiuscollege.nl EN
TAB M H.J.A.   Tabben h.tabben@grotiuscollege.nl AK
TAH M I.I.   Taha i.taha@grotiuscollege.nl TOA
TET V M.J.   Tetteroo m.tetteroo@grotiuscollege.nl NE
VED V J. van der Velden-Korpel j.vandervelden@grotiuscollege.nl LO
VEI V J.J.M.   Vermeijden j.vermeijden@grotiuscollege.nl Coördinator VSA
VEL M drs. G.E.   Velthuisen g.velthuisen@grotiuscollege.nl GS
VEM M P.H.   Vermaat p.vermaat@grotiuscollege.nl EC/RE
VLU V C.G.M.   Vlutters c.vlutters@grotiuscollege.nl DR
VOE V J.   Vervloed j.vervloed@grotiuscollege.nl DU
VOO M drs. J.P.   Voogt j.voogt@grotiuscollege.nl EN
VOR V J.M.   Voorbij j.voorbij@grotiuscollege.nl NE
VREtr V M.L. de Vries m.devries@grotiuscollege.nl ITTL
VUD V Z.   Vukadin z.vukadin@grotiuscollege.nl EN
WAL V drs. A.E. van Walsum a.vanwalsum@grotiuscollege.nl FR
WES M D.G.   Wessel d.wessel@grotiuscollege.nl VSA
WIN V S. de Winter s.dewinter@grotiuscollege.nl VSA
WUB M drs. R.C.   Wubben r.wubben@grotiuscollege.nl EC
ZEG V A.A.   Zegwaard a.zegwaard@grotiuscollege.nl NE

Deze website maakt gebruik van cookies

De website van het www.grotiuscollege.nl/juniusstraat plaatsen cookies als u hiermee instemt. Als u deze cookies niet wilt, kunt u dat hier aangeven. U kunt dan geen media van deze partijen via onze website zien. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren, maar deze gegevens worden niet aan derden verstrekt.
Lees meer over het cookiebeleid