Docenten en medewerkers

Mentoren

Klas Mentor (afkorting) Email
1pa Mw. M. Posthumus m.posthumus@grotiuscollege.nl
1pb Mw. A. Rambaran (RAM) a.rambaran@grotiuscollege.nl
2pa Dhr. J. Bakker (BAK) j.bakker@grotiuscollege.nl
2pb Mw. E. Richel (RIC) e.richel@grotiuscollege.nl
3pa Mw. M. Toussain (TOU) m.toussain@grotiuscollege.nl
3pb Mw. E. Alkema (ALK) e.alkema@grotiuscollege.nl
4pa Mw. E. van Laak (LAK) e.vanlaak@grotiuscollege.nl
4pb Mw. A. van Stek I(STV) a.vanstek@grotiuscollege.nl
5pa Mw. S. Ouddouche (OUD)  s.ouddouche@grotiuscollege.nl
5pb Mw. S. Nagtegaal (NAG) c.nagtegaal@grotiuscollege.nl
PRO/VMBO Mw. S. Lander (LAN) s.lander@grotiuscollege.nl
PRO/VMBO Mw. R. Suiker (SUI) r.suiker@grotiuscollege.nl
PRO/VMBO Mw. V. Niemantsverdriet (NIM) v.niemantsverdriet@grotiuscollege.nl
PRO/VMBO Dhr. E. Vermaat (VET) e.vermaat@grotiuscollege.nl
Entree Mw. K. Remmers (REM) k.remmers@grotiuscollege.nl
 

Personeel

Klas Docent (afkorting) Email
Locatiedirecteur Dhr. P. van der Mark (MAR) p.vandermark@grotiuscollege.nl
Plaatsvervanger, tevens coörd. onderbouw Mw. E. ter Weele (WEE) e.terweele@grotiuscollege.nl
Coördinator bovenbouw Dhr. R. Slaa (SLA) r.slaa@grotiuscollege.nl
Beeldende vorming Mw. R. de Boer (RBB) r.deboer@grotiuscollege.nl
Textiel  Mw. B. Terstappen (TER) b.terstappen@grotiuscollege.nl
Verzorging  Mw. E. Alkema e.alkema@grotiuscollege.nl
Verzorging Mw. A. Rambaram (RAM) a.rambaram@grotiuscollege.nl
Lichamelijke oefening Dhr R. Slaa (SLA) r.slaa@grotiuscollege.nl
Lichamelijke oefening Dhr. H. Pronk h.pronk@grotiuscollege.nl
Techniek  Mw. E. van Laak (LAK) e.vanlaak@grotiuscollege.nl
Techniek  Dhr. J. Schreuders (SCR) j.schreuders@grotiuscollege.nl
Consumptief Dhr. B. Vissers (VIE) b.vissers@grotiuscollege.nl
Consumptief Dhr. S. Trautmann s.trautmann@grotiuscollege.nl
Detail en Logistiek Mw. C. Nagtegaal (NAG) c.nagtegaal@grotiuscollege.nl
Rots en water  Dhr. R. Slaa (SLA) r.slaa@grotiuscollege.nl
Rots en Water Mw. S. Lander (LAN) s.lander@grotiuscollege.nl
Informatiekunde Dhr. P. Koogje (KOO)  p.koogje@grotiuscollege.nl
Interne stage Dhr. H. Stakelbeek h.stakelbeek@grotiuscollege.nl
Interne stage Mw. N. Kluijt n.kluijt@grotiuscollege.nl
Interne stage Mw. E. Tunc (TUN) e.tunc@grotiuscollege.nl
Technisch onderwijsassistent Dhr. J. van Rhee (RHE) j.vanrhee@grotiuscollege.nl
 

Onderwijs ondersteunend

Functie Naam (afkorting) Email
Psycholoog Mw. C. de le Cluse (CLU) c.delecluse@grotiuscollege.nl
Administratie Mw. C. Ende (END) c.ende@grotiuscollege.nl
Conciërge Mr. L. Eekhout (EEK) l.eekhout@grotiuscollege.nl